четвер, 9 березня 2017 р.

Заняття з майбутніми першокласниками

           Сьогодні відбулося урочисте відкриття Школи майбутнього першокласника. Це був незвичайний день — День відкритих сердець! Свято радості, відкритості, щирості! Наша початкова школа відчинила двері для дорогих гостей: батьків, бабусь, дідусів і, звичайно, для маленьких майбутніх першокласників.

             Саме цього дня батьки мали можливість переконатися, що в нашій школі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку, якісного навчання і виховання їхніх дітей. Адже учні нашої школи – діти щасливі, діти творчі, веселі, завзяті! У стінах нашого навчального закладу немає одиноких душ! Батьківська громада, учні і вчителі – єдина дружна сім’я. Наша школа наповнена дитячим сміхом і друзями!
              Метою свята було створити у майбутніх першокласників бадьорий настрій, викликати у них бажання стати школярем та добре вчитися, зацікавити процесом навчання, згуртувати учасників свята.
               До зустрічі з дошкільнятами учні  4, 5 та 7 класів підготували цікаві сценки для дошколяриків та святковий концерт. Вчитель початкових класів Кравцова Олена Олександрівна гарно прикрасила клас. Майбутні першокласники також були активними учасниками свята. Діти брали участь у розважальних конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, танцювали веселий танокповторюючи рухи за учнями 4 класу, грали, вчилися складати портфель та відгадували загадки.Та на цьому свято не завершилося. На малечу чекав ще один сюрприз –  урочиста посвята в школярі. Всім дошколярикам вручені ключі від Країни знань. 
          Міцно тримаючи батьків за руку, переповнені новими враженнями, діти поверталися додому. А щочетверга о 13 годині їх буде чекати на заняття майбутня перша вчителька - Кравцова О.О. 
Тож запрошуємо всіх майбутніх першокласників та їх батьків до нашої школи!
Бажаєм успіху і знань, змагань, і віри, і дерзань.
Знання потрібні для життя, для України майбуття!
Ура! Скоро в школу!