четвер, 24 жовтня 2019 р.

Батьківські збори


Дитячі страхи можуть бути логічними, а можуть бути такими чудернацькими, що батькам не зрозуміти причину їх появи. Чи є нормою дитячі страхи? Як з ними боротися?
Сьогодні на батьківських зборах ми шукали відповіді на ці питання.

P.S. Дякую всім присутнім батькам за активну участь в зборах та партнерство у навчально-виховному процесі. Тільки разом ми зможемо досягти поставлених цілей.
середа, 23 жовтня 2019 р.

вівторок, 22 жовтня 2019 р.

Цікаві уроки

Навчальний проект 
"Звідки береться пил?"
Мета: набути досвіду та життєвих установок на підтримання чистоти в кімнаті;
сформувати уявлення про поняття “екологія”, “вологе прибирання”;
сформувати потребу в періодичному вологому прибиранні  своєї кімнати;
навчити правильно розпочинати і завершувати прибирання своєї кімнати.

Здебільшого пил – це крихітні часточки, що відокремлюються від вагоміших речей. Світ завжди перетворюється на пил, причому велика його частина потрапляє до наших будинків і носів. Порошинки, що ширяють у сонячному промінні, ще недавно були брудом, принесеним людиною знадвору на підошвах взуття, частинками ґрунту упереміш із пилоподібними крупинками цементу з найближчого тротуару. На пил може перетворитися що завгодно. Уявіть всі речі на землі, постійно зношуються, спалюються в печах і переносяться вітром. Рослини висихають, кришаться на шматочки, і тоді їх розносить вітер. Від шкіри людини постійно  відлущуються відмерлі клітини. Насправді переважна частина пилу, походить від нас самих. Якщо взяти за масою, то більша половина всього домашнього пилу становлять частинки, які створила своєю діяльністю людина. І лише деяка частина цього пилу це – природній пил або космічний пил, який прилітає на Землю з космічного Всесвіту.

Група "Художники"


Група "Дослідники"

 

 Група "Санітари"