середа, 20 лютого 2019 р.

Оголошення

НАГАДУВАННЯ
Про проведення Всеукраїнської благодійної акції "Жінка. Мати. Берегиня"
Термін проведення: з 04 лютого по 02 березня 2019 року
Акція направлена на прищеплення любові і поваги до жінки-матері, жінки-берегині, виховання у підростаючого покоління чуйності, доброти та вдячності до мами, бабусі, сестри, подруги, збагачення духовного світу молоді.

 В рамках акції планується збір коштів , вітальних листівок, оберегів для привітання жінок, які захищають кордони нашої БАТЬКІВЩИНИ.

Цікаві уроки


Урок - гра з української мови
"Визволи Івасика Телесика"

Тема. Узагальнення вивченого про іменник

Мета. Узагальнити знання дітей про іменник як частину мови; закріпити навички роботи з іменниками; відпрацьовувати вміння працювати у групі; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати логічне мислення і пам'ять; вихо­вувати старанність, любов до книги.


Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань


Сьогодні команди "Гуси" та "Лебеді" мали змогу позмагатися та визволити з полону героя казки. 
Попрацювали на відмінно!понеділок, 18 лютого 2019 р.

Виховна робота

Акції з вшанування Героїв Небесної Сотні тривають сьогодні по всій Україні. 
Сьогодні, 18 лютого, у Вовчоярівському парку пройшла щорічна тиха акція «Ангели пам‘яті», в пам‘ять про розстріл Героїв Небесної сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. 


Маємо шанувати загиблих Героїв, не забувати про їхній подвиг і маємо  разом відчувати підтримку одне одного. Наш великий сум і вдячність... Вічна пам’ять героям... У такі дні всі, хто любить Україну, мають бути разом.

Увага! Акція!

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Полюби бібліотеку, і  бібліотека полюбить тебе.

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
   
Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.
Але на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки не в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.

   Вже не перший рік шкільна дитяча бібліотека проводить акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Здавалось би важко в наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що у нас в селищі так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

   Багато дітей нашого класу вже принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури.


СПАСИБІ!!!!
Робимо добро — і на душі стає тепло і приємно. Дістаємо задоволення і від подяки людей.

Виховна робота

18.02.19р. у Вовчоярівському НВК пройшов Єдиний захід, присвячений найактуальнішій темі сьогодення "Протидія та попередження булінгу в закладах освіти". 
Завдяки таким заходам, учні повинні розуміти,що кожен з нас може стати свідком, жертвою і учасником цькування.

Проведені заходи стануть приводом для аналізу власних дій, вчинків учнівством, які сприятимуть вихованню людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків. 

На другокласників чекало тренінгове заняття на тему: "Скажемо „НІ”  шкільному булінгу!"

Зупинимо насильство над дітьми разом! МИ - ОДНА РОДИНА!