вівторок, 26 грудня 2017 р.

Оголошення

Увага!

З 30 січня 2017 року по 16 січня 2018 року. 
Заняття розпочнуться 17 січня 2018р.

Оголошення

Увага, петарди! Небезпечно та заборонено!!!


Шановні батьки! 
Напередодні новорічно-різдвяних свят пожвавилась торгівля піротехнічними виробами, які несуть приховану небезпеку для здоров’я та майна громадян. Кількість постраждалих від використання цих товарів зростає саме в зимовий період, тому що дорослі «не дуже знають закони», а діти – «не усвідомлюють наслідки». Ми неодноразово проводимо профілактичні бесіди з дітьми не лише про заборону, але й про небезпеку, яку несуть піротехнічні засоби. 
Звертаємось до Вас з проханням не бути байдужими до продажу у торгівельній мережі   піротехнічних засобів  (зокрема, петард)  особам, які не досягли 18 років, відповідно до чинного законодавства України. Просимо звертати увагу на такі випадки,  незалежно від того це Ваша дитина чи сусідський хлопчина. 
Нагадуємо, що законодавством передбачена відповідальність за такий вид незаконної діяльності. Відповідно до ст. 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.
Нагадуємо батькам, що у відповідності з чинним законодавством  Ви несете відповідальність за користування піротехнікою Вашими дітьми.
Нехай ніщо не загрожує здоров'ю наших дітей!

Запрошення на Новорічний ранок


Всіх хлопчиків, дівчаток нашого класу та їх батьків  
Дід Мороз і Снігуронька запрошують на  НОВОРІЧНИЙ РАНОК, який відбудеться 29 грудня (п*ятниця)  о 9 годині у будинку культури смт. Вовчоярівка.