пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

Виховна робота

Ось і пройшла насичена цікавими подіями п'ятниця
 • Флешмоб "Я люблю книги"

 • ГКК "Торгівля дітьми"
  • Робота гуртка "Ігротека"
  ФОТОЗВІТ  четвер, 17 жовтня 2019 р.

  Олімпіади
  Виховна робота

  У Вовчоярівському НВК відбувся традиційний осінній ярмарок  Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку.
  Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків».
  Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Розійшлися по домівках, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами.   Висловлюється подяка всім учням, які прийняли активну участь у виставці поробок з природного матеріалу, а саме:
  Корнієнко Катерині
  Буткову Кирилу
  Коцар Поліні
  Буряк Ангеліні
  Ромашевій Юлії

   Дякуючи активності моїх дорогих батьків, наші столи сьогодні були переповнені різними смаколиками, а їхня креативнісь значно збільшила бюджет нашого класу.
   Прийміть мою найщирішу подяку за те, що ви є справжніми партнерами у навчанні та у вихованні наших дітей та систематичну допомогу в організації шкільних заходів.

                    Спасибі вам, Батьки! 

  вівторок, 15 жовтня 2019 р.

  Оголошення


  Екскурсія

                14. 10. 2019р. учні Вовчоярівського НВК відвідали страусину ферму та зоопарк у м. Ямпіль.
               Під час екскурсії діти отримали можливість зустрітися з ведмедями і вовками, з верблюдом і бізоном, з кумедними страусами та з іншими різними тваринами. Учні вдумливо перейнялися проблемою охорони деяких видів тварин, здобули нові знання та отримали задоволення від спілкування. Особливо сподобалося годувати і гладити вподобаних улюбленців, зокрема мешканців контактного зоопарку.
             Діти поверталися додому сповнені новими позитивними емоціями та враженнями.