субота, 26 травня 2018 р.

Пришкільний майданчик


Ось і розпочались довгоочікувані канікули, батьки намагаються у міру своїх можливостей оздоровити дитину. Всі учні нашої школи мають змогу оздоровитися та весело провести час у пришкільному майданчику "Сонячний".
Кожен день буде тематичним: день сміху, моди, подорожей, спорту… На дітей чекатимуть цікаві презентації, екскурсії, конкурси, сюрпризи.
На жаль, цьогорічна оздоровча кампанія без гарячого  харчування, тому батькам доведеться потурбуватися про ланчбокси (тормозки). 
Вихователі докладатимуть максимум зусиль, щоб дітям було добре! 
Чекаємо на вас 29.05.18р. о 8.00.

пʼятниця, 25 травня 2018 р.Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за пар
ти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

Усім учням і батькам хочеться побажати Божого благословення, міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин!

Гарних літніх канікул всім діткам!

Переглянути відео наших виступів можна тут:


Подяка У районах, що уражені збройним конфліктом, Terre des Hommes успішно здійснив 4 заходи щодо захисту дітей, в яких було охоплено 136 місцевостей Луганської та Донецької областей. Було створено 26 дитячих майданчиків і 110 центрів руху, ігр та спорту на базі місцевих шкіл. Всі вони повністю оснащені матеріалами та засобами для надання психосоціальної підтримки: спортивні матеріали, настільні ігри, книги, канцелярія і т. д.
◾ Більше 24.000 дітей і їх вихователі поліпшили свій доступ до служб захисту, що були створені Terre des Hommes, і взяли участь в заходах, що проводяться підготовленими фахівцями в галузі забезпечення ПСС. В рамках вищезазначених втручань 1.234 місцевих співробітники системи захисту дітей розширили свої знання і зміцнили потенціал в галузі надання психосоціальної підтримки та просування СРМС.
◾ У Донецькій області Terre des Hommes  у співпраці з місцевими органами влади (адміністраціями, відділами освіти, соціальними службами) і спільнотами сформувала базу даних існуючих служб захисту дітей, спрямованих на картографування і вдосконалення дитячих реферальних шляхів в областях втручання. Грунтуючись на отриманих даних, Terre des Hommes випустила листівки і доставляла їх до соціальних служб для подальшого поширення в кожній зоні втручання.
◾ У Луганській області Terre des Hommes підтримала понад 11.000 осіб в рамках програми реагування на надзвичайні ситуації, спрямовані на зниження уразливості найбільш знедолених груп, уражених конфліктом, за допомогою поліпшення продовольчої безпеки і допомоги в разі зимівлі.
22, 23, 24 травня 2018 року мені випала чудова можливість відвідати тренінг з розвитку життєвих навичок.


Висловлюю величезну подяку організаторам, тренерам та спонсорам тренінгу за небайдужість до проблем дітей та дорослих нашого східного регіону!!!!понеділок, 21 травня 2018 р.

Вітальна листівка


Дорогий Кирило!
Який ти великий, вже тобі сім рочків!
Хай завжди збуваються всі твої бажання,
А ми всі шлемо тобі вітання.
Виростай розумним, добрим і красивим,
Будь в житті завжди щасливим.
Виростай на радість і батькам, і рідним,
Будь для мами лагідним, а для друзів - вірним.
Хай у тебе під ногами квіти розквітають,
А над головою сонце в небі сяє,
Щоб в житті не знав ти горя і біди,
Щоб тобі щастило всюди і завжди!!!© http://privitay.com.ua/dennarod.php?dat=56


Контрольна робота з математики
1.    8+2=                             23+35=
9-4=                              78-28=
70-20=                          1 м – 10см=
76-10=                          1 дм – 2 см =

2.    Накресли відрізок довжиною 1 дм 1 см, а другий на 2 см коротший.
3.    Задача
Оля на обід зліпила 50 вареників, а Іванко на 40 вареників менше. Скільки разом вареників наліпили  діти?