четвер, 18 січня 2018 р.

Першокласники сьогодні мали змогу відточити свої навички метання в нерухому і рухому ціль.
Як грати в сніжки

                  Коли зима в розпалі, вже насипало-намело багато снігу, настає сезон снігових боїв. Це популярна зимова забава — гра в сніжки. В ній беруть участь зазвичай дві команди, закидаючи один одного сніжками. Гра являє собою імітацію вогневого бою. Світовий рекорд за кількостю учасників був встановлений 10 лютого 2006 року в Мічиганському технологічному університеті, у грі брало участь 3745 студентів і дітей. Ця зимова забава має різні модифікації. Одна з них — використання різних захисних споруд (у тому числі зі снігу — снігова фортеця). Також можна використовувати щити для захисту від сніжків, а якщо не полінуватися — то зробити і снігову рушницю.
                  Навіть для такої відомої забави потрібно знати кілька правил.

Інструкція

Рівень складності: Нескладно
1 крок
Сніжок — бойова граната, ліпиться з вологого снігу. З сухого снігу в лютий мороз зліпити грудку не вдасться, вона буде розсипатися. 
2 крок
Якщо починаєте вчитися кидати сніжки, то починайте з кидків у мішень. Мішень визначається на рівній поверхні, краще всього на паркані чи стіні. Варто намалювати коло і кидати сніжки в межі мішені. Потім можна починати грати в бойові сніжки і кидати в рухомі об'єкти, тобто якраз в своїх противників по грі.
3 крок
Тепер кілька пересторог. Під час ліплення сніжок, потрібно стежити, щоб в них не потрапили крижинки або брудний сніг. У першому випадку можна нанести травму, тому удар твердим шматком льоду значно більш відчутний, у другому — бруд може потрапити в обличчя, і теж не принесе радості.
При кидку не потрібно цілитися в обличчя, і взагалі в голову, інакше навіть чистий сніг може потрапити в очі, або в дихальні шляхи, а це може бути травматично або загрожувати застудою.
І ще потрібно пам'ятати, що одяг для активних ігор на свіжому зимовому повітрі повинен відповідати всім правилам: бути легким, теплим, не промокаючим і зручним для швидких рухів. Не забудьте запасні рукавички!

Вітальна листівка


15 січня відсвяткувала своє семиріччя Корнієнко Катруся. 
Ми щиро вітаємо її зі святом!


Сім років – чудова пора:
Віршів веселих рядки,
З друзями у дворі гра
І шкільні уроки…
Нехай все буде у тебе добре!
             Відмінного навчання!
                        Сюрпризів!                       

                                   Радості! 
                                              Посмішок!
                  З Днем народження!