пʼятниця, 30 березня 2018 р.

Оголошення

Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок»

Доступ до завдань олімпіади
9 - 22 квітня
Запрошуємо до участі в безкоштовних предметних інтернет-олімпіадах «На Урок» учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе.

                     ПЕРЕЛІК ОЛІМПІАД


  •  Українська мова та література 1-11 клас
  •  Англійська мова 1-11 клас
  •  Математика 1-11 клас
  •  Предмети початкової школи 1-4 клас
  •  Біологія 6-11 клас
  •  Інформатика 2-11 клас
  •  Учень отримує

    • Безкоштовну участь
    • Яскраві нагороди кожному учаснику олімпіади
    • Участь у олімпіаді онлайн, за комп'ютером або планшетом
    • Завдання з різним рівнем складності, доступні більшості
    • Зафіксоване місце у рейтингу результатів від національного до шкільного рівня
    • Перевірка рівня знань з улюбленого предмету
    • Різнотипні, інтерактивні та цікаві завдання

У понеділок першокласники отримають паролі для доступу на сайт.

Цікаві уроки


ВИКОРИСТАННЯ ДОСЛІДУ НА УРОКАХ ПРИРОДОЗНАВСТВА


Дослід має важливе значення для розвитку пізнавальних здібностей молодших школярів:
дає можливість побачити різноманітні процеси, властивості природних об'єктів, зрозуміти сутність природних явищ;
сприяє формуванню матеріалістичного усвідомлення фактів і явищ природи, виховання спостережливості, мислення, мовлення молодших школярів.

Сьогодні першокласники досліджували властивості рідин. Велике захоплення викликали досліди «Вулкан», «Вода біжить», «Молекули тікають» та «Вдих».








середа, 28 березня 2018 р.

Цікава інформація

 
27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.
Перші театри з’явились в Греції, згодом в Китаї, Індії, а в X столітті з’являються зачатки Європейського театру. Слово “театр” походить від грецького theatron, і означає місце для видовищ, а також місце, призначене для показу драматичних творів мистецтва перед публікою.
Середньовічний актор був невід’ємною частиною суспільства; він розважав і на подвір’ї замку лицаря, і на міській площі, і, навіть, у стінах монастиря. Без актора не відбувалося жодної важливої події чи то ярмарок, чи свято, чи то коронація, чи то приїзд іноземних гостей.
Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки розвивається і приносить нам радість. Театр має виключно важливе етичне і художнє значення, несе в суспільство ідеї гуманізму і добра, сприяє формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору.

Театральне мистецтво України
Театральне мистецтво України бере початок з глибокої давнини, коли воно проявлялося в народних іграх, танцях, піснях та обрядах. З 11 століття відомі театральні вистави скоморохів.
У 17-18 столітті широкого розмаху набули вертепи – мандрівні театри маріонеток, які виконували різдвяні драми та соціально-побутові інтермедії.
У 1795 році був відкритий перший в Україні стаціонарний театр у Львові. У Києві перший стаціонарний театр з’явився у 1806 році, в Одесі – в 1809, в Полтаві – в 1810.

Становлення класичної української драматургії пов’язане з іменами Івана Котляревського, який очолив театр у Полтаві, та Григорія Квітки-Основ’яненка, основоположника художньої прози в новій українській літературі.


Театральна вистава-казка для дітей.

"Лисиця, що впала з неба"