пʼятниця, 1 вересня 2017 р.

Виховна робота

Свято Першого дзвоника

          Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

         1 вересня у нашій школі   пройшло чудове свято Першого дзвоника! 

           10 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 9 класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

          І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учениці 9 класу Шундрій Юлії та  учениці першого класу Ромашевої Юлії.
Мій дорогий перший клас!
Цей день - велике свято не тільки для вас, але й для мене також! Ваші щирі посмішки, очі з іскорками цікавості дають мені велику надію, що наш з вами шлях буде повним добрих пригод та досягнень!
Ще вчора ви  були  дошкільнятами, а сьогодні - перший день вашого нового життя,  початок навчання! З сьогоднішнього дня у вас з'являться нові дорослі обов'язки: ходити до школи, вчити уроки, уважно слухати , що говорить вчителька! Я бажаю вам багато цікавих подій, нових друзів, дізнатися всі таємниці, щоб стати розумною людиною ,легких предметів, гарної пам'яті, відмінних оцінок і найцікавіших уроків!!

Успіхів вам у найяскравішій пригоді життя! Нехай мама з татом вами пишаються! З 1 вересня вас! З Днем Знань!
Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!