пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Виховна робота

Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Офіційне гасло пам'ятних заходів у цьому році – "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо"

Новим символом з 2014 року є квітка маку. Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.


9 травня 0 10.00 відбудеться мітинг, на Братській могилі поблизу школи, з нагоди 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Цього сонячного та теплого травневого дня маленькі вовчоярівці та гості селища зберуться аби подякувати ветеранам за мужність, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну неньку-землю та вшанують героїв, простих українців, які стали жертвами найкривавішої в історії людства війни.
У знак вдячності та поваги, всім учням школи принести ветеранам квіти.
 Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття - великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацизмом.
Об 11.00 у школі відбудеться реквієм-концерт "Чорно-білі спогади”, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Готуємо танок "Птахи білі" та пісню "Люди, пам"ятайте!"

Виховна робота

           З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану з 03.05.17 у школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Класним керівником було проведено вікторину з правил дорожнього руху «Знавці дорожнього руху». Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини.

 У класному куточку безпеки дорожнього руху з метою підвищення   наочності   і ефективності    пропаганди    ПДР,   поновлено інформацію щодо безпеки на дорозі, новим змістом, тематичними плакатами.