субота, 6 жовтня 2018 р.


А ось і наш сюрприз для вчителів - 
сценка "Журналісти"

Мої учні - майбутні випускники теж порадували зал чудовими сценками
 "Екзамен" та "Батько і син"четвер, 4 жовтня 2018 р.

Цікаві уроки

Насичений жовтневий день
Знайомимося на уроці природознавства з трьома станами водиГраємося на уроці фізкультури в улюблені ігри та насолоджуємося останнім теплом сонечка...
Виготовляємо аплікацію з насіння та круп "Соняшник"

Відвідуємо гурток "Чарівний пензлик"

середа, 3 жовтня 2018 р.

вівторок, 2 жовтня 2018 р.

Олімпіади

Увага!
Вже з"явилися всі олімпіади на сайті "НА УРОК".
  • Олімпіада з англійської мови
  • Олімпіада з української мови та літератури
  • Олімпіада з математики
  • Олімпіада з інформатики
  • Олімпіада з основ здоров'я
  • Олімпіада з предметів початкової школи

Другокласники мають паролі.
Бажаю успіхів!

Оголошення

Увага! Завтра контрольний диктант! 
Готуємося до вдалого результату. 
Повторити правила написання слів з апострофом, імен, кличок тварин, з якої букви писати після крапки. Тренуватися в написанні слів з буквами йо, ї, я, ю, є та ь.

понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Коли святкують День вчителя в Україні та світі?

День вчителя в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня. У 2018 році професійне свято працівників сфери освіти відзначають 7 жовтня.
Професія педагога одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця викладача гідна великої поваги.

Всесвітній день вчителя відзначають відносно недавно, якщо врахувати, що вчитель – одна з найдавніших професій у світі. Свято було започатковане в 1994 році, завдяки ЮНЕСКО і Міжнародній організації праці. До речі, варто відзначити, що події, які були історичною передумовою для створення такого свята, як Всесвітній день вчителя, трапилися ще в 1966 році. У Парижі на Спеціальній міжурядовій конференції було підписано документ про соціальний статус вчителів.

Всесвітній день вчителя за рішенням ЮНЕСКО завжди відзначають 5 жовтня. Лише в Україні та деяких країнах пострадянського простору це свято має "плаваючу" дату. В Україні День вчителя традиційно відзначають в першу неділю жовтня, у 2018 році – це 7 жовтня.
Як святкують День вчителя?
За довгу історію склалося безліч традицій святкування Дня вчителя. Зазвичай у цей день учні намагаються якнайкраще привітати своїх вчителів у школах, а оскільки неділя вихідний, то вітають в п’ятницю, що їй передує. Школярі висловлюють свою подяку за працю, знання і турботу. У школах діти дарують вчителям квіти, влаштовують сценки або малюють стінгазети.
Сьогодні другокласники дружно випускали  стінгазету. А Катруся і Матвійко готують всім вчителям сюрприз.