неділя, 21 травня 2017 р.

Вітальна листівка

         Дуже швидко спливає час... Вже і травень надворі. Це той час, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, а теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Життя кожного школяра ділиться на 3 періоди: початковий, середній і старший. У житті моїх дітей завершується перший, найважливіший період. Вони йшли до цього довгих 4 роки.


Ось і підходить день вашого прощання з початковою школою! Чотири роки тому ви прийшли в перший клас. Тут ми з вами піднімалися важкими сходинками по сходах знань. Ви вчилися читати і рахувати, вчились дружити, вчилися жити за суворими шкільними правилами. Сьогодні мені і сумно і радісно. Сумно, тому що восени ви підете вчитися в середню школу, у вас будуть нові вчителі, а до мене прийдуть нові учні. Скоро наш клас нагадуватиме осіннє дерево, від якого відірвалося багато листочків. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до мене в клас, я завжди буду рада, вислухаю, дам пораду, допоможу. Радісно, ​​бо ви всі подорослішали, стали розумнішими і багато чому навчилися.
           Я хочу побажати вам, щоб ви радували своїх батьків, любили школу, любили вчитися і не боялися труднощів. Напевно, у мене буде ще багато випусків, багато учнів, але я буду пам'ятати кожного з вас, тому що за три роки, проведених разом, учні стають такими ж дорогими, як і рідні діти. Звичайно, в нашому шкільному житті не завжди було все гладко, виникали і проблеми, але в пам'яті залишиться тільки все найкраще.
                Смуток торкається серця –
                Нам вже прощатися час…
                  Дзвоник останній покличе,
                  В старшу вже школу всіх вас.

                  Скільки проведено разом
                  Ранків, уроків, годин!
                  Про початкову школу залишиться
                  Тепер лиш спомин один.
 
                  За вимогливість мою пробачте,-
                  Вона знадобиться в житті.
                  Коли ви були необачні,
                  Сумно ставало мені.

                 Нехай не скривдить вас лиха година,
                  От і настав ваш неповторний час.
                 Своє ім’я підтвердити людини,
                 І я скажу, що палко вірю в вас!

       Я вам бажаю успіхів, удачі,
       Розправте крила, високо летіть.
       Усе робіть, будь – ласка, якнайкраще!       До мене повертайтесь хоч на мить!Випускники схожі на голубів, які завжди повертаються додому. Так і ви, повертайтеся до мене, пам’ятаючи цікавий й веселий час.