пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

Виховна робота

         Правила дорожнього руху
З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і охорони життя та здоров’я дітей, відповідно до вимог  Закону України «Про освіту», «Про дорожній рух», наказу управління освіти і науки «Увага! Діти на дорозі!» у 1 класі  пройшла гра-подорож з вивчення правил дорожнього руху.

        Цей захід стане ще однією сходинкою у підвищенні знань ПДР, сприятиме зниженню рівня дитячого дорожнього травматизму.

вівторок, 3 жовтня 2017 р.

Міжнародний день музики

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.


Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори і шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє, відчути автентичність цього моменту. 


З Міжнародним днем музики!

понеділок, 2 жовтня 2017 р.

Виховна робота

                                                                                               
За міжнародними стандартами, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 630 мільйонів, приблизно кожна десята людина. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.
Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно в усьому світі 1 жовтня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Офіційне затвердження на міжнародному рівні було викликано зниженням внесків в спеціальний Цільовий фонд з проблем старіння ООН при одночасному стрімкому старінні населення світу, що свідчить про занепад моралі та культури в суспільстві. В Україні цей денбь відзначають з 1991 р., це також і День ветерана. Шоста частина людей похилого віку в Україні – самотні.
Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Ставлення до наших батьків і матерів є визначальним для суспільства. Це шанс замислитися про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства та привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, цінностей.Виготовляємо вітальну листівку...