субота, 25 листопада 2017 р.

Виховна робота

Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

Діти мусять знати, що під час Голодомору люди помирали з голоду тому, що у них насильно було відібрано всі запаси їжі. Голодомор був задуманий для винищення українського народу. Після Голодомору влада Радянського Союзу заперечувала масове вимирання людей тої страшної зими 1932-1933 років.
Зараз хлібчика доволі
Є у кожній хаті.
Щиро вдячні люди полю
За те, що багаті.


А були колись роки –
Всі голодували.
І останні крихточки
Дітоньки збирали…

Леся Любарська

четвер, 23 листопада 2017 р.

Інтерактивні ігри


Цікаві уроки

БУДЬМО ЗДОРОВИМИ!
Зимові види спорту: користь та шкода
З настанням холодів нерідко хочеться зайвий раз залишитися вдома і провести час за чашкою гарячого чаю під теплою ковдрою. Однак користі від такого заняття мало.
Дивно, але більшість простудних захворювань у зимовий період виникає не через надмірне перебування на холоді, а навпаки, від недостатності цього. Погано провітрені  приміщення, громадський транспорт, малорухливий спосіб життя – усе це руйнує імунітет, що викликає збій роботи організму вже при першому ж подиху холоду. Щоб не провести весь прекрасний зимовий сезон у ліжку, необхідно дивитися в очі морозу.
Узимку краще за все якомога частіше бувати на вулиці та займатися спортом на свіжому повітрі, адже це ефективніше, ніж тренування в приміщенні. Лижі, сани, ковзани, сноубординг – вибір зимових видів спорту великий і різноманітний.
Необхідність тримати рівновагу і зберігати напрямок руху відмінно, а головне рівномірно, навантажує м’язи, стегон, сідниць, а також практично всі м’язи тулуба. Чудово розвивається координація в просторі, за рахунок чого поліпшуються показники практично у всіх видах фізичної діяльності.
Тривале перебування на свіжому повітрі прекрасно насичує м’язи киснем, що стимулює прискорене відновлення після тренування. А про позитивні емоції годі й говорити! Висока фізична активність нормалізує тиск і покращує самопочуття, у результаті чого змінюється ставлення до життя. Якщо після тривалого робочого тижня вам здається, ніби життя повне проблем, то через кілька днів катання на лижах або сноуборді ви точно знатимете, що світ повен можливостей.



Ми сьогодні всі разом раділи першому пухнастому сніжку. Граючись загартовувалися та розвивали кмітливість у грі «Збережи сніжного колобка», яку придумали самі.

неділя, 19 листопада 2017 р.

Виховна робота

Ми повинні пам'ятати завжди...



 Пам'ятаймо події майдану Революції Гідності. 
Пам'ятаймо загиблих героїв, героїв українців, росіян, грузинів, молдован,поляків, євреїв і всіх хто БОРОВСЯ за честь,свободу, Гідність, волю для Українців. Слава УКРАЇНСЬКИМ СИНАМ, СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НА СХОДІ УКРАЇНИ, ЯКІ ВІДДАЮТЬ СВОЇ ЖИТТЯ.

Виховна робота

Вивчення правил дорожнього руху з молодшими школярами
З кожним роком зростає кількість легкових автомобілів, автобусів, вантажівок, тролейбусів... Їх нескінченний потік все більше загрожує пішоходам.
Державна автоінспекція вживає необхідні заходи для нашої безпеки. Для водіїв встановлено суворий режим швидкості транспорту; автоінспектори, регулюючи дорожній рух, користуються новітніми приладами і пристроями; для пішоходів будуються наземні та підземні переходи.
Але всі запобіжні заходи можуть виявитися марними, якщо самі пішоходи, активні учасники руху, не будуть дотримуватися правил безпечної поведінки на вулицях, не будуть знати елементарної дорожньої грамоти.


Цю грамоту школярі повинні засвоїти з перших класів. Дуже важливо, щоб учні отримали не тільки теоретичні знання, але і змогли застосувати їх на практиці.