пʼятниця, 8 грудня 2017 р.

Я - аніматор

Психосоціальне заняття 
"Плетіння Мандали"

Мандала — це геометричний символ складної структури, який інтерпретується як модель Всесвіту, «карта космосу», вираження усього. Нині цей образ використовується в психотерапії як засіб досягнення повноти розуміння власного «я».
Мета: активізувати творчу активність методами рукоділля; дозволити проявитися різним почуттям, які наповнюють внутрішній простір людини, гармонізація емоційного стану, формування довіри до себе, релаксація, сувенір власними руками.
       Сьогодні учні 5-6 класів відвідали творче заняття, яке дуже сподобалося кожному. Діти хотіли продовжувати роботу над наступною мандалою і не могли ніяк зупинитися. Всі отримали купу емоцій від краси мандали та яскравих кольорів ниток.Чудовий результат!!!

Міжнародний конкурс

Конкурс «Кенгуру»


   Сьогодні у нашій школі серед учнів 2 - 6 класів пройшов математичний конкурс "КЕНГУРУ".
Координатор конкурсу - Кравцова О.О.             Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

              Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. 
середа, 6 грудня 2017 р.

Оголошення

УВАГА!

Запрошуємо всіх дітей прийняти участь у грудні-січні місяці в обласній Інтернет-виставці дитячої творчості "Різдвяна зірочка". 

Виставка формується з дитячих робіт, виконаних в різних напрямках та техніках декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, витинанка, бісероплетіння, лялькарство, живопис, канзаші, вироби з природного матеріалу).

Для участі необхідно надати фото робіт та анкету-заявку. 

вівторок, 5 грудня 2017 р.

Я - аніматор

Висловлюю щиру подяку організаторам Форуму проекту з психосоціальної підтримки Фонду "Terre des hommes" для аніматорів Луганської області. Ми досягли спільними зусиллями великих успіхів в проекті. Спасибі за нові методики розвитку творчих навичок у дітей та психосоціальну підтримку нашої малечі у нелегкі для  регіону часи.


Жаль розлучатися хоча і треба
Ми не забудемо, Фонде, про тебе!