пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Виховна робота

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.

Отож, і учні нашого класу  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.
В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Збережемо  нашу Землю», в якому прийняли участь учні 1-9 класів.
Сьогодні відбулася церемонія нагородження найактивніших учасників конкурсу.


четвер, 23 березня 2017 р.

Заняття з майбутніми першокласниками

Сьогодні майбутні першокласники на підготовчому занятті знову готувалися до школи.

Ми переглядали та обговорювали казку «Івасик-Телесик». Вчилися ділити слова на склади та визначати кількість складів у слові. Штрихували похилими лініями тваринок, рахували. Допомагали черв"ячку подолати лабіринт.
 Поради батькам:


  • продовжувати роботу над розвитком зв’язного мовлення (аналізувати казки, відповідати на запитання до ілюстрацій казок)
  •  розвивати дрібні м'язи руки (розмальовки, ліплення, мозаїка, нанизування бісеру, конструктор).