пʼятниця, 12 жовтня 2018 р.

Другокласники власними руками виготовили чудові обереги "Янголів-охоронців" для  військовослужбовців ЗСУ до Дня захисників Вітчизни.
Спортивні змагання

Сьогодні у Вовчоярівському НВК браття-козаки, славні вояки, команди школярів з 5-ти шкіл Попаснянського району вирішили позмагатися між собою та виявити найсильніших.
Скільки емоцій, натхнення та волі до перемоги було в очах учасників! Ми вболівали всією душею за гравців нашої команди. ІІ місце - це тільки початок, головна наша перемога ще попереду!
Вітаємо команду з селища Білогорівка з перемогою. МОЛОДЦІ!
 ФОТОЗВІТ


середа, 10 жовтня 2018 р.

Цікаві уроки


Осінь така мила, осінь славна.
Урок розвитку зв"язного мовлення

Допомагаємо Незнайкові скласти деформовані речення.
Факти про осінь, котрі зацікавлять вашу дитину

Осінь - це не тільки дощі, хмари та калюжі, а й неперевершені зміни у природі.

Аби все побачити на власні очі - виходьте на вулицю, до парку чи лісу та вивчайте нове разом із вашими дітьми.
1. Восени прохолодніше на вулиці. Сонце вже не піднімається високо, тому на вулиці температура стає нижчою. Всі починають одягати тепліший одяг. Але тим не менше - теплі дні восени також бувають.

2. Приходить "бабине літо". Після тимчасового зниження температури, дощів - приходять теплі дні. Навіть часом спекотні- це так зване "бабине літо". У цей час можна спостерігати появу павутиння у повітрі та деревах.

3. Листя змінює свій колір. З кожним днем листя від зеленого стає жовтогарячим, багряним та врешті жовтим. Згодом і зовсім опадає та стає сухим.

4. Достигають осінні овочі та фрукти. Баклажани та перці, помідори та кабачки, виноград і яблука - Україна багата на різноманіття овочів та фруктів. Дещо можна побачити з малюком у книжках та магазинах, але природу походження смакоти тільки на городі або в садку.

5. Лелеки, журавлі відлітають у вирій. На противагу горобці, голуби, сороки залишаються зимувати біля своїх домівок. Тому важливо робити годівнички та насипати щось їстивне для тих пернатих, котрі залишаються у наших краях.

6. Білочки запасаються харчами на зиму. Руді звірятка збирають ягоди, горіхи та гриби і ховають їх у дуплах, аби взимку було, що їсти.

7. Зайчики змінюють свій окрас. Пізньою осінню чи на початку зими ці тваринки змінюють колір шубки із сірого на білий. Тому, серед снігу, їх буде важче помітити хижакам.

8. Осінні довгожителі. Діти, народжені в період з вересня по листопад, мають велику ймовірність дожити до 100 років, ніж ті, хто народився в інші сезони. Кілька досліджень показали, що діти, народжені влітку, розвиваються значно гірше, ніж діти, народжені восени.

9. Дослідники вважають, що низький рівень вітаміну D (сонячного вітаміну) може привести до підвищення ваги в осінній і зимовий періоди. Нестача вітаміну D скорочує спалювання жиру і запускає механізм його відкладання.

10. Згідно з повір’ям, спійманий восени листочок з дерева приносить удачу. Кожен листочок означає вдалий місяць в наступному році.


Гарної вам осінньої погоди та веселих сімейних прогулянок!