четвер, 27 квітня 2017 р.

Всеукраїнський конкурс


Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків

З метою формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей  з 18 квітня по 3 травня 2017 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
  • Молодша група. Індивідуальна робота(діти віком від 6 до 10 років).
  • Молодша група. Колективна робота. 
На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.
Конкурсні роботи повинні були виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.
Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.
При поданні конкурсної роботи конкурсанти погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати Конкурсу.
Всі конкурсні роботи, які приймають участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії на них не видаються.

вівторок, 25 квітня 2017 р.26 квітня у світовій історії назавжди залишиться Днем скорботи. Сьогодні 31-ші роковини Чорнобильської трагедії, яка стала сумним символом атомної небезпеки у світовому масштабі. 26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.Лише наступного дня, після того як у Швеції за рівнем радіації визначили, що в Україні мала місце аварія, уряд СРСР повідомив про Чорнобильську трагедію. Від вибуху і при гасінні пожежі, що тривала близько 10 днів, загинув 31 людина і більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою в Україні померло не менше 15 тисяч людей, які були уражені в результаті аварії на Чорнобильській АЕС.