субота, 28 квітня 2018 р.

Увага! Конкурс!

Приймаємо участь у конкурсі малюнків "Солдат Батьківщини". 

Виставка кращих малюнків проходитиме у краєзнавчому музеї м. Попасна.

Конкурс триватиме до 05 травня 2018р.

пʼятниця, 27 квітня 2018 р.

Оголошення

УВАГА!
30 квітня та 01 травня - вихідні дні.
 В школу 02 травня 2018 року.



Цивільний захист



 27 квітня у нашій школі було проведено показовий 
«День цивільного захисту» та обєктові тренування з питань цивільного захисту населення.


Завданнями проведення показових заходів буловдосконалення практичних навичокправил безпечної поведінки дітей та дорослих у випадку виникнення надзвичайних ситуаційпошук найбільш ефективних форм роботи проведення заходів з протипожежної безпекивідпрацювання дій учасників освітнього процесу на випадок виникнення пожежінавчання та підвищення інформаційно-просвітницького рівня учнів та вчителів.

На класній годині першокласники переглянули відеоролики «Евакуація» та «Надзвичайні ситуації». Діти мали змогу зрозуміти під час дослідів з чистою і брудною водою важливість захисту органів дихання під час евакуації.

Після 4-х дзвінків тривоги учні 1 класу без паніки покинули приміщення школиЗагальний час евакуації всіх дітей – 1 хв 14 сек.

На лінійці відповідальний за цивільний захист по школі Овчаров В.Мпознайомив нас з роботою гасового вогнегасника.

На завершення дня учні переглянули повчальний мультфільм «Тривога в лісі» й відеоурок по темі та закріпили свої знання.

Лисенко І.Івідповідальний за охорону праці організувала конкурс малюнків «Я і надзвичайна ситуація». Дякуємо всім учасникам виставки.



четвер, 26 квітня 2018 р.

Важливо знати!

Увага! 
Завтра у школі день цивільного захисту.


Виховна робота

         
     26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

            Сьогодні бібліотекар школи Чебурова Л.І. для всіх учнів провела ранок-реквієм "Чорнобиль - біль душі моєї". В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. 
Діти дуже були вражені наслідками цієї надзвичайної ситуації в Україні.






середа, 25 квітня 2018 р.

Виховна робота


СВЯТО БУКВАРЯ

         У житті все починається з малого: з зернятка - хліб, з промінчика - сонечко, з цеглинки - будинок, а знання - з першої книги кожної людини - Букваря. Сьогодні ми  казали добрі слова тому, хто був другом для нас з вересня по сьогоднішній день, хто весь цей час мовчав, але будь-який момент вчив нас доброму, справедливому і хорошому. Своїм умінням читати і писати ми вдячні цій книзі, з якої починають вчитися всі: інженери і академіки, лікарі і президенти, льотчики і кухарі.
             Найстаріша книга в усьому світі багато років навчає читати дітей. І нам буквар допоміг: відкрив для нас світлий шлях в захоплюючий світ знань.
Всі відеоматеріали зі свята у вкладці "ВІДЕО"
Фотографії у вкладці "ФОТОГАЛЕРЕЯ" 

Увага! Конкурс!

27 квітня у школі проходитиме конкурс малюнків 
"Ти і надзвичайна ситуація"

Надзвичайна ситуація (НС) — це порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, великою пожежею, застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат. А також велике зараження людей і тварин.

Ми маємо знати, що робити в екстренних ситуаціях. Активніше долучаємося до конкурсу!

вівторок, 24 квітня 2018 р.

Трудовий десант


        У День землі в рамках місячника з благоустрою в позаурочний час долучилися до прибирання пришкільної території учні та вчитель 1 класу.
        Бадьорі та усміхнені, вони одразу стали до роботи. Цього дня у дівчат та хлопців  відповідальна місія – підмести пришкільне подвір’я.
        Розуміємо, що за чистотою в селищі треба стежити, як за своєю домівкою. Тож  цього дня відклали усі свої справи і долучилися до колективного прибирання.
        Після прибирання, переконані учні, територія навчального закладу виблискуватиме чистотою. І в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.
       Чисто не там де прибирають, а там де не смітять. На згадку про це, першокласники вручили флаєри  діткам з проханням не забруднювати територію школи.



















понеділок, 23 квітня 2018 р.

Важливо знати!


             Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу. Вперше відсвяткували в 1996 р. в Каталонії (Іспанія), де уже понад 80 років існує традиція дарувати в день святого Георгія троянди і книжки тим, кого любиш.
             Відсвяткуйте цей день, придбавши книжку і підтримавши українського видавця або замінивши, наприклад, перегляд телевізора на читання.