пʼятниця, 8 вересня 2017 р.

Спортивні змагання

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ
       Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 8 вересня у школі пройшов День Здоров’я.

 Батьки зварили нам смачнющу кашу!

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

четвер, 7 вересня 2017 р.

Виховна робота


4 вересня 2017 року у кожному класі нашої школи пройшов «Олімпійський урок».
У 1 класі було проведено «Олімпійський урок» з метою ознайомлення та залучення дітей до занять спортом й формування в них навичок і культури здорового способу життя.
Переглядаючи  навчальний фільм про видатні ігри, першокласники дізналися про символи Олімпійських ігор. Діти розфарбовували кільця прапора та запам'ятовували назви континентів, які приймають участь в іграх.

Урок пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.