пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

Колегам на замітку

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни.
Щоб взяти участь у Конкурсі для вчителів, необхідно викласти власні профільні розробки, що стосуються тої чи іншої шкільної дисципліни. Конкурс відбувається на постійній основі. Переможці отримують пам’ятні призи від освітнього проекту «На Урок».
Деталі конкурсу тут:⇨ 
https://naurok.com.ua/biblioteka/konkurs


 Мої власні матеріали вже розміщені на цьому сайті, а ваші?Корисна інформація

 
 Захворювання дуже різняться!!!


Оголошення


четвер, 22 лютого 2018 р.

Цікаві вихідні

Вчимо таночок з дітками!


Виховна робота

«Пісня - душа народу»
Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю, національного гніту народна пісня допомагала людям. У ній – пам'ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття. У радісні хвилини життя – при народженні немовляти, хрещенні, весіллі, на будь-яке свято – пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймаючи настрій. Пісня допомагала в праці та в дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа.


А пісня - це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша —
Чим глибше пісня, тим ясніш душа.


Народну пісню треба берегти, бо в ній – невичерпні багатства душі цілого народу.
А ось і наш виступ!

понеділок, 19 лютого 2018 р.

Оголошення


Додаткові канікули для першокласників 

Зняти напругу і позбавитися від втоми, накопиченої за пару місяців навчання, можна буде вже в кінці лютого. Додаткові канікули допоможуть в цьому як ніхто інший. Один тиждень відпочинку опиниться в розпорядженні у школярів. 
Справа в тому, що Міністерство освіти намагається робити все можливе для того, щоб піклуватися про здоров'я підростаючого покоління. В цьому допомагає чергування днів навчання і відпочинку в заздалегідь затвердженому графіку розкладу занять, актуальному протягом усього навчального року.


Додаткові канікули для першокласників як стимул для поліпшення своїх показників навчального процесу   пройдуть з 22 по 28 лютого включно. Навчання розпочнеться 01 березня 2018 року.

Буквально пролетять. Але все ж, думається, не непомітно. Цей тиждень дається для відпочинку саме  учням перших класів. 

неділя, 18 лютого 2018 р.

Згадуємо, пам’ятаємо, не забуваємо...
Оголошення

22 лютого 2018 року відбудеться шкільний конкурс української народної пісні.

Всім учням прийти до школи у цей день святково вбраними (вишиванки, або білі сорочки, чорні спідниці для дівчаток і брюки для хлопців, черевики).

 Повторити слова пісні «Диби-
диби».