пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Я - аніматор

Сьогодні ми з другокласниками адаптували нову спортивно-логічну гру «Хрестики-нулики».

Правила гри - гравці по черзі кладуть у вільні обручі  3х3 клаптики тканини (одні завжди жовті, інші завжди червоні).

Рахунок був до 5 перемог однієї команди. Вітаємо найкмітливіших!
четвер, 16 травня 2019 р.

Виховна робота

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 16 травня.
Ідею акції Всесвітній день вишиванки в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.
Вишиванка для українців – це не тільки традиційний одяг, а й оберіг. Це потужний символ благополуччя в родині, а також свято національної єдності. Традиційно в цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.


вівторок, 14 травня 2019 р.

Всеукраїнський конкурс

РОЗПОЧАВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПЛАКАТА «Я – УКРАЇНА!»


10 квітня 2019 року в межах відзначення Дня Конституції України стартував Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!». Триватиме він до 22 червня 2019 року.
Організувала його ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей, формування національно-патріотичної свідомості молоді.
До участі в конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років, від 10 до 15 років і від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів. Зображення бажано подавати у форматі JPEG (сфотографувати після оформлення). Розмір плаката чітко визначений: 40х60 см або 60х40 см.
Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня 2019 року включно. В техніці виконання плакату обмежень немає.
Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями як актуальність, заклик до дії, творчій підхід (забороняється копіювання, запозичення, тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання.
У кожній номінації передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях. 22 червня 2019 року відбудеться оголошення й нагородження переможців грамотами і цінними подарунками. За результатами Конкурсу будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації й соціальних мережах із відповідними коментарями про автора.
Більш детальна інформація про конкурс за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit.

Оголошення

Увага!
16 травня 2019 року
Всім учням долучитися до Всеукраїнського флешмобу і прийти в цей день у вишиванці.

понеділок, 13 травня 2019 р.

Цікаві уроки

Урок на природі

Перша дія школи – не в школі, а в природі. Саме тут – «джерело слова і розуму». 
В.О. Сухомлинський

«Дитина, – писав В. О. Сухомлинський, – найкраще сприймає, осмислює і запам’ятовує знання тоді, коли вона їх переживає. Без емоційного ставлення до знань, без інтересу, подиву, задоволення, радості, впевненості та інших позитивних переживань неможливе успішне навчання».

Сьогодні другокласники вчилися складати власні живі казки. Вони збагачували духовний світ, наділяли своїх героїв надлюдською силою, надавали тим, хто потрапив у біду, сучасні й несучасні засоби допомоги. 
Але добро обов'язково перемагало зло, невеселі герої звеселялися, ледарі починали працювати. Діткам урок літературного читання дуже сподобався!