пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Вітальна листівка


Сьогодні день народження у нашої красуні - Коцар Поліночки. 
Ми її вітаємо з 8-річчям!

 Хай збудуться всі твої мрії, СОНЕЧКО!Вітальна листівка

Вітаємо з 7-річчям нашого найменшого учня в класі - Топунова Тимурчика!


Я - аніматор


Психосоціальний гурток «Ігротека»
Керівник: Кравцова О.О.
Найприємніше в житті дитини гра. Вона може розглядатися як діяльність, спонтанний метод розкриття себе, інших і світу. Гра веде за собою експериментування, спостереження за тим як
далеко ти можеш зайти, авантюризм, старання і святкування. Гра разом з іншими включає участь, взаємодопомогу, організацію, навчання перемозі і програшу.  З цього боку, гра є методом включення в суспільне життя, так як в повсякденному житті  існують правила, яких необхідно дотримуватися. Гра наділяє енергією, життєздатністю, вірою у власні сили.

Гра — це механізм виживання і захисту, тому що коли діти граються, вони створюють власний світ, у якому панує добробут. І справді, через гру діти виплескують назовні свої пориви і внутрішній світ у безпечному оточенні, що допомагає їм перебудувати себе і розвинути зовнішню та внутрішню стійкість особистості.

Мета: Створення оптимальних умов для всебічного, повноцінного розвитку рухових здібностей і зміцнення здоров'я дітей.
Першочерговим завданням є задоволення дитини в процесі занять.

Завдання:
·         розвивати такі якості як: командний дух, рішучість, витривалість, координацію рухів тіла та пізнавально-рухову інтеграцію,  вміння нести відповідальність;
·         формувати необхідні вміння та навички для подальшого вдосконалення особистості;
·         навчити слухати інших людей, активно жити в дусі групи;
·         вчити гнучкості, витривалості, а також самовладанню;
·         зміцнити психологічне і фізичне здоров’я та психічну стійкість;
·         ефективно наповнити вільний час;
·         сприяти гарному настрою;
·         поліпшити взаєморозуміння з іншими, зміцнити й формувати дружні відносини.

Кожна особистість формується за допомогою інтеграції двох складових:
1. Психологічна складова: дух, мислення, емоції, почуття й поведінка;
2. Соціальна складова: соціальне середовище, в якому ми живемо, оточення, культура, традиції, духовність, міжособистісні стосунки в родині у вузькому і широкому сенсі, спільнота, навчальна і професійна діяльність.
Дана програма розроблена на основі цих фундаментальних потреб, які потрібно закріпити, щоб розвиток дитини став можливим і в умовах надзвичайної ситуації. Йдеться про відновлення в дитини прагнення бути, діяти і жити, попри всі пережиті кризові ситуації.

А ось і наші відчуття від гри!

Цікаві уроки

Екскурсія в природу

МЕТА: дослідити, які зміни відбулися в осінній природі, у житті тварин і рослин; занотувати свої спостереження, узагальнити і зробити висновки; розвивати спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.

Сьогодні другокласники мали чудову можливість відчути останню ласку осені під час цікавого уроку-екскурсії з природознавства.
Виховна робота

Сьогодні ми обговорювали одну з найважливіших тем – тему миру. Чому люди святкують День Миру?

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно, ми ходимо до школи. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі діти на Землі живуть добре і щасливо? Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім'ї, але мають багато горя. Для них, насамперед, і існує день Миру.
В 1982 році, в своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. С тих пір свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.Подяка

Висловлюється велика подяка найактивнішим учасникам з нашого класу у конкурсі малюнків з ПДР.

 Бутков Кирило
 Корнієнко Катерина
Коцар Поліна
Важлива подія

 "Раптом зранку чую вигуки "Ура!"
Це тому що в нашій школі нарешті запрацювала їдальня і тепер дітки початкових класів та з категорійних сімей мають змогу харчуватися правильно. 
Як же довго ми чекали на цей день!
Ура! Ура! Ура!

СПАСИБІ НАШИМ ПОВАРАМ, 
ЗА ТЕ ЩО СМАЧНО ГОТУЮТЬ НАМ!!!!

 Окрема подяка всім небайдужим людям, які долучилися до цієї чудової події!