четвер, 27 вересня 2018 р.

Олімпіади

Проект «Всеосвіта» оголошує про старт нового сезону учнівських олімпіад «Всеосвіта Осінь–2018»!

Сьогодні на другокласників чекала офлайн - олімпіада з української мови. Двом учням нашого класу вдалося стати не просто учасниками олімпіади, а й переможцями.

 Вітаємо Ромашеву Юлію та Юркова Матвія з дипломами І та ІІ ступенів. 
ТАК ТРИМАТИ! Розумнички!Завдання базувалися на програмах першої чверті нового навчального року та охоплювали матеріал, який учні вивчали в попередньому році. 
Нові цікаві завдання та ексклюзивні нагороди принесли всім учасникам олімпіади приємні враження.
Всеукраїнський конкурс


 Сьогодні учні 5 та 2 класів приймали участь у Всеукраїнському онлайн - конкурсі "БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ".
Кожний учень оцінив свої знання про безпечне користування інтернетом та отримав електронний сертифікат про участь. Переможці  нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. 
Вітаємо Ромашеву Дар"ю, яка здобула диплом ІІІ ступеня та Буткова Кирила з дипломом І ступеня!
МО-ЛО-ДЦІ!
Деякі учні мають змогу прийняти участь у цьому конкурсі вдома, завдання доступні до 30 вересня 2018 року.
Бажаю всім нових перемог!середа, 26 вересня 2018 р.

Олімпіади


 Більше олімпіад ТУТ ↑ (натисни на картинку)

 Завтра другокласники прийматимуть безкоштовно участь в олімпіаді з української мови на цьому сайті. Можливо комусь пощастить виграти конструктор - мікроскоп.
БАЖАЮ УСПІХІВ!

Всеукраїнський конкурс

Натисни на картинку і дізнайся про конкурс більше.

Безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.
Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.
Останній день конкурсу 30 вересня! 
Паролі учні отримають завтра.