середу, 1 березня 2017 р.

Батьківські збори

Сьогодні Кравцова О.О. провела батьківські збори з батьками майбутніх першокласників.
          

         З батьками було проведено тестування «Чи хоче ваша дитина йти до школи?».
          Оленою Олександрівною було надано безліч порад щодо адаптації та підготовки дитини до школи, поради щодо виховання та організації відпочинку майбутнього школяра, щодо  режиму дня та обладнання робочого місця майбутнього першокласника, щодо зняття в дітей психологічного напруження.
Вступ дитини до школи - це завжди переломний момент у житті дитини, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас. Змінюється місце дитини в системі суспільних відносин, це перехід до нового способу життя і умов діяльності, це перехід до нового положення в суспільстві, до нових взаємин з однолітками і дорослими. Дуже важливо, щоб дитина була готова до цих змін, була готова до навчання в школі.
Важливіше на даному етапі психологічна готовність дитини до шкільного навчання. Чим вище рівень психологічної готовності дитини до шкільного навчання, тим вона швидше і без особливих зусиль пристосовується до нових умов, що немало важливо для успішного навчання.
 Любі мої батьки!
Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Я сердечно вітаю Вас i бажаю, щоб Вашi сподiвання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно i цiкаво в нашiй школi.

Немає коментарів:

Дописати коментар