четвер, 16 листопада 2017 р.

Оголошення

Міжнародна онлайн платформа "Вчи.юа"   Вчи. юа  — це міжнародна онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в  цікавій ігровій формі.
         Вчи.юа влаштований таким чином, щоб учень вивчав матеріал, переходячи від теми до теми до повного засвоєння курсу. Поки не засвоїв добре теми, програма не відкриє наступної. Теми повністю відповідають нашій програмі. Після проходження уроків учень з легкістю справляється з завданнями будь-якого типу шкільних підручників.
Хто виконає всі завдання на протязі року – отримає сертифікат.
 З понеділка до п’ятниці до 16 год учні виконують завдання безкоштовно.
Після 16 год дитині пропонується тільки 20 завдань, потім блокується сайт, і запитується, чи хочете продовжити за гроші. Будьте уважні, плата за місяць – 70 грн, за рік – 290грн!!!
У вихідні дні також дається лише 20 безкоштовних завдань. Ви натискаєте кнопку, що не хочете продовжувати за гроші, сайт виключається, і ви можете зайти на нього на наступний день.
 Кожній дитині видано власний логін і пароль, за яким дитина входить на сайт вчи юа. Вчитель бачить, хто виконував завдання, скільки помилок допустив, а які завдання виконано без помилок. Всі вправи у ігровій формі. Діткам буде цікаво!!!
 Завтра усі дітки отримають особистий логін і пароль! 

Спробуйте!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар