пʼятниця, 25 травня 2018 р.

Подяка У районах, що уражені збройним конфліктом, Terre des Hommes успішно здійснив 4 заходи щодо захисту дітей, в яких було охоплено 136 місцевостей Луганської та Донецької областей. Було створено 26 дитячих майданчиків і 110 центрів руху, ігр та спорту на базі місцевих шкіл. Всі вони повністю оснащені матеріалами та засобами для надання психосоціальної підтримки: спортивні матеріали, настільні ігри, книги, канцелярія і т. д.
◾ Більше 24.000 дітей і їх вихователі поліпшили свій доступ до служб захисту, що були створені Terre des Hommes, і взяли участь в заходах, що проводяться підготовленими фахівцями в галузі забезпечення ПСС. В рамках вищезазначених втручань 1.234 місцевих співробітники системи захисту дітей розширили свої знання і зміцнили потенціал в галузі надання психосоціальної підтримки та просування СРМС.
◾ У Донецькій області Terre des Hommes  у співпраці з місцевими органами влади (адміністраціями, відділами освіти, соціальними службами) і спільнотами сформувала базу даних існуючих служб захисту дітей, спрямованих на картографування і вдосконалення дитячих реферальних шляхів в областях втручання. Грунтуючись на отриманих даних, Terre des Hommes випустила листівки і доставляла їх до соціальних служб для подальшого поширення в кожній зоні втручання.
◾ У Луганській області Terre des Hommes підтримала понад 11.000 осіб в рамках програми реагування на надзвичайні ситуації, спрямовані на зниження уразливості найбільш знедолених груп, уражених конфліктом, за допомогою поліпшення продовольчої безпеки і допомоги в разі зимівлі.
22, 23, 24 травня 2018 року мені випала чудова можливість відвідати тренінг з розвитку життєвих навичок.


Висловлюю величезну подяку організаторам, тренерам та спонсорам тренінгу за небайдужість до проблем дітей та дорослих нашого східного регіону!!!!Немає коментарів:

Дописати коментар