четвер, 15 березня 2018 р.

Я - аніматор

Психосоціальна гра "ДЖУНГЛІ"

Джу́нглі — це густий і непрохідний тропічний ліс, перевитий ліанами, в якому ніколи немає посухи та щодня йде дощ.

Сьогодні першокласники мали унікальну нагоду поблукати  джунглями під час гри. 

     Суворі закони джунглів поставили дітей у складні умови виживання. Для успішного подолання всіх перешкод, які траплялися на шляху, необхідне було братерство між гравцями.  Жодна команда не лишила друга у біді.

Спочатку ми об"єдналися у дві команди "Малинка" та "Кокос" і розподілили ролі. Одна команда виконувала роль годинника і лічила малинки, а інша тим часом проходила через дрімучі джунглі. Потім ролі змінилися.
На команди чекали різні завдання: "Ліана"жунглі люблять спритних і вороже ставляться до млявих та неповоротких), "Непрохідне болото" уворі закони джунглів попереджали про небезпечні болота, через які  повинні були перебратися учасники змагань), "Скеля" (на шляху гравці  прибирали перешкоду), „Закинь кокос в корзину”уворі закони джунглів передбачають запасання провіантом) та "Печера" уворі закони джунглів передбачають полон, команді необхідно було вціліти і повернутися без втрат). 


    Команда дівчаток "Малинка" впоралася із непрохідним лісом за час - у 51 кокос, а команда хлопців "Кокос" - за 90 малинок.

 Вітаю кмітливих дівчаток із швидким порятунком з дрімучого лісу!

Гра сподобалася дуже!


   

Немає коментарів:

Дописати коментар