субота, 17 березня 2018 р.

Я - аніматор

Малюємо мандалу, яка виконує бажання

Цікаво знати

       Один з популярних зараз і в той же час дуже древніх методів індивідуальної психотерапії – малювання сакральних кіл - мандал. Практика малювання мандал прийшла до нас з Тибету. Саме слово "мандала" з санскриту перекладається як "коло", "диск", "колесо", що пояснює її геометричну форму, але в більш широкому сенсі воно означає "витяг сутності".
          Мандалотерапія потрібна щоразу, коли у вашому житті з'являється задача, яку ви хочете вирішити або просто для відновлення і зміцнення гармонії в своїй душі.
Створюючи своє сакральне коло, ви створюєте образ-фокус для глибокої медитації. Важливий сам процес: перебуваючи в медитативному стані, тримаючи в голові питання, яке ви хочете вирішити, і малюючи, ви звертаєтеся до своєї підсвідомості. У ньому вже містяться відповіді на всі хвилюючі вашу психіку питання, в т.ч. і на те, яке задаєте собі в сеансі мандалотерапіі (тому не можна вирішити свої завдання, тільки дивлячись на мандалу іншої людини). Паралельно йде і більш широкий процес: відбувається усвідомлення і подолання суперечностей, які існують у свідомості, що допомагає людині відновити своє ставлення до життя в цілому ".

Немає коментарів:

Дописати коментар