пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Колективно творча справа

Сьогодні нам випала нагода попрацювати колективно над цікавим завданням.


Необхідно було скласти казку за поданою таблицею.

Герої
Колобок
Друзі
Лисичка
Місце події
Казковий замок
Вороги
Виделка, Ніж, Серветка
Чарівні речі
Лінійка, Віник, Книга

Команда Тетьохи Вікторії у складі Буряк Дар"ї та Кушковського Ярослава попрацювала на славу!
Ось яка чудова казка вийшла!

Колобок на новий лад

            Жили - були Колобок і Лисиця. Та не просто в лісі, а в Казковому замку. 
         Одного разу сіли вони за обідній  стіл і раптом Ніж, Виделка й Серветка оскаженіли та напали на Колобка. Рум"яненький не розумів, як таке могло статися, адже вони неживі істоти, а напали, як живі. Це були вихідки Злої Чародійки, яка зачаклувала їхній прекрасний замок. Колобку й Лисиці довелося швидкоруч покинути замок.
           Довго йшли вони лісом і ось вирішили піти до Злої Чаклунки розібратися в чому причина її дій. Але дістатися до замку Чаклунки було не так легко. Шлях був важкий і довгий. На шляху зустрічалися їм зачакловані дикі звіри, які плутали і відганяли подорожніх з правильної дороги.               Тут Лисичка вирішила покликати на допомогу своїх чарівних друзів, які володіли надзвичайною силою і могли виручити їх. Лінійка відволікала звірів пісенькою, Книга розповідала казки, після яких звірі позасинали. 
          Ось вже Колобок і дістався до Королівства Чародійки. Аж перед ним болото. Раптово вилетіли з нього болотні духи і монстри, які були дуже голодні і не проти були перекусити смачненьким Колобком. Тут Лисиця покликала чарівного Віника. Моторний віник швидко позмітав перешкоди зі шляху назад в болото. Монстри й духи хотіли знову напасти, але Колобок вже був за височезними гратами. 
           Чаклунка вже чекала гостей.  Пригостила лисицю парним молоком та й втратила одразу пам"ять. Руда все одразу забула, де вона, для чого, хто поруч з нею. Колобок не розгубився, покликав Книгу, в якій були фотографії з дня народження Лисиці. Подивилася Лисиця, почесала потилицю, щось згадала та не все.
              Колобок швидко покликав Лінійку, яка зробила Лисиці масаж голови. Трішки допомогло, згадала їхні імена.  Віник розчесав їй розкішну шубу, як вона завжди любила. І ось, нарешті вона  згадала все-все в оточенні своїх близьких друзів!
                  Тепер вже їх п"ятеро проти однієї Злої Чаклунки. Не хотіла вона йти на контакт, ховалася по Королівству, чаклувала, вила. Все життя одна-однісінька, ні друзів , ні спілкування, зовсім дикою та холодною стала. Вирішили друзі розтопити її льодяне серце доброю справою. Не хотіли з нещасною воювати, хотіли потоваришувати.
              Прибрали в Королівстві, прикрасили скрізь все квітами, розкрили вікна, впустили проміння сонця та накрили святковий стіл. Стали кликати Чаклунку та супротивилася вперта злюка. Тоді Книга компліменти почала казати, а Лисичка пісеньку співати, колобок спік пирогів. Смачний аромат викурив Чаклунку до гостей. Подружилася з Колобком за святковим бенкетом і стала добрішою. Тепер вона вже не одна, а з купою друзів стала щасливою. Перестала шкодити мешканцям лісу і щосуботи ходила в гості до Колобка. Ось так добро перемагає зло. Творіть добро на цій землі!


Немає коментарів:

Дописати коментар